Програмне забезпечення

Висока ступінь конкуренції визначає відповідні вимоги до бізнес середовища в різних галузях економіки. Правильний вибір програмного забезпечення надає конкуренті переваги та  можливості стати лідерами в своїй галузі  та мінімізувати витрати часу та коштів на досягнення поставленої мети.

“Наші фахівці  допоможуть зробити правильній вибір!”

Програмне забезпечення це те без чого не можливо уявити сучасний глобальний світ. Це зручний та інтуїтивно зрозумілий інструмент в руках сучасної людини, що допомагає досягнути поставленої мети.

Продукти та рішення

Ми готові запропонувати Вам широку лінійку  продуктів для вирішення специфічних завдань у самих різних галузях з унікальним функціоналом, необхідним саме для Вашої організації.

Бізнес-аналітичні системи

Ми готові запропонувати Вам широку лінійку типових продуктів для вирішення специфічних завдань у самих різних галузях економіки.  Бізнес-аналітичні платформи удосконалюються у відповідності з вимогами часу, своєчасно адаптуються відповідно до змін нормативно-правової бази і виробничих потреб наших замовників. Наші технології бізнес-аналізу дозволяють бачити в комплексі всі процеси, що відбуваються в організації, запобігати кризових ситуацій, мінімізувати ризики, грамотно управляти матеріальними і людськими ресурсами, а отже, підвищувати якість управління, бути успішним і конкурентоспроможним підприємством.

Особливістю всіх рішень є те, що вони розроблені на основі високотехнологічних бізнес-аналітичних платформ. Завдяки цьому вони поєднують функції класичної і поглибленої бізнес-аналітики, надають широкі можливості деталізації та візуалізації даних, моделювання і прогнозування. Основний функціонал даних платформ реалізується в настільних застосуваннях, а також у мобільних пристроях.

Антивірусне програмне забезпечення

Ми пропонуємо державним органам та бізнесу комплекс рішень для ефективної протидії  сучасним загрозам. У сучасні дні шкідливі програми стали дуже вагомою загрозою для урядів і великих міжнародних корпорацій, для малого бізнесу та індивідуальних користувачів комп’ютерів. У всьому світі немає людини, яка б не ризикувала наразитися на кібер-атаку, незалежно від того, наскільки потужне антивірусне програмне забезпечення встановлено на комп’ютері. Але все ж на кожен вірус завжди знаходиться захист у вигляді антивірусного програмного забезпечення. 

 

DLP системи

Досвід свідчить що при правильному використанні DLP-системи є дуже ефективним засобом у боротьбі з несанкціонованою передачею даних. Основним завданням DLP-систем, що очевидно, є запобігання передачі конфіденційної інформації за межі інформаційної системи. Така передача (витік) може бути навмисною або ненавмисною. Більшість витоків відбувається не через злі наміри, а через помилки, неуважність, безтурботність, недбалість працівників. Інша частина пов’язана зі злим умислом операторів і користувачів системи. Зрозуміло, що інсайдери , як правило, намагаються подолати засоби DLP-систем. Результат цієї боротьби залежить від багатьох факторів. Гарантувати успіх тут неможливо. Але спробувати йому протистояти необхідно. 

Крім основного, перед DLP-системою можуть стояти і вторинні завдання.

Вони такі:

  • архівування повідомлень, які пересилаються, на випадок можливих у майбутньому розслідувань інцидентів;
  • запобігання передачі зовні не тільки конфіденційної, але й іншої небажаної інформації;
  • запобігання передачі небажаної інформації не тільки зсередини назовні, але й ззовні всередину інформаційної системи;
  • запобігання використанню працівниками державних інформаційних ресурсів в особистих цілях;
  • оптимізація завантаження каналів, економія трафіку;
  • контроль присутності працівників на робочому місці;
  • відстеження лояльності співробітників, їх політичних поглядів, переконань, збір компромату.

Спеціалізоване програмне забезпечення

Працюючи на ринку поставки програмного забезпечення ми інколи стикаємось з дуже специфічними запитами. Перш за все це запити на дуже рідкісне програмне забезпечення для проектування плат, програмне забезпечення для станків з ЧПУ, 3D принтери різних модифікацій та багато іншого. Багато з тих компаній, що розробляють зазначене програмне забезпечення не представлені на ринку України. Але наші фахівці завжди готові прийти на допомогу у вирішені цих завдань.