ТОВ «УКРАЇНСЬКЕ БЮРО КРЕДИТНИХ ІСТОРІЙ»

Українське бюро кредитних історій – компанія, яка покликана зміцнити довіру та взаємну повагу між позичальником і кредитором. 

При побудові своєї системи УБКІ використовувало наш програмний комплекс шифрування мережевих з’єднань «CryptoLink» призначений для забезпечення захищеного обміну між компонентами розподілених інформаційно-телекомунікаційних систем (ІТС) через незахищену середу.

Комплекс «CryptoLink» забезпечує конфіденційність і цілісність інформації, що передається між компонентами розподілених ІТС.

Предметом діяльності ТОВ «Українське бюро кредитних історій» є ведення кредитних історій (діяльність бюро по збору, обробці, зберіганню, захисту, використання інформації, яка складає кредитну історію) і надання послуг, пов’язаних з обробкою і аналізом цієї інформації. 

Крім того, «Українське бюро кредитних історій» здійснює діяльність за такими напрямками: 

  • надання послуг, пов’язаних з обробкою і аналізом інформації, яка складає кредитну історію; 
  • надання фізичним та юридичним особам консультаційних послуг, пов’язаних з основною діяльністю Бюро; 
  • збір, обробка, використання інформації, яка складає кредитну історію;
  • надання кредитних звітів; зберігання інформації, яка складає кредитну історію; 
  • надання кредитних звітів у формі розрахованого кредитного рейтингу суб’єкта кредитної історії та ін. 

У своїй діяльності «Українське бюро кредитних історій» використовує сучасні комп’ютерні технології накопичення, обробки та зберігання даних. База даних «Українського бюро кредитних історій» зареєстрована і внесена до Державного реєстру баз персональних даних з рег. № 6204