БАНК «ЛЬВІВ»

Проведення державної експертизи КСЗІ Депозитарної установи Банку Львів.

17 жовтня 1990 створений і зареєстрований Банк «Львів» (в формі ТОВ) в держбанку колишнього СРСР за № 490. Через рік, в жовтні 1991 року Банк «Львів» було зареєстровано в Національному банку України під номером 28. З цього періоду почалося поступове і впевнений розвиток банку як фінансово-кредитної установи на Західній Україні.

Ґрунтуючись на класичних принципах ведення банківського бізнесу, Банк «Львів» пропонував і пропонує клієнтам послуги, актуальні до потреб ринку. У 2006 році група ісландських компаній через «Нью прогрес Холдинг» викупила контрольний пакет акцій банку, це стало новим етапом розвитку Банку «Львів».

На сьогодні ісландські інвестори володіють більше 99% акцій ВАТ АКБ «Львів». Ісландський досвід ведення бізнесу буде імплементуватися на українському ринку фінансових послуг та в подальшому. 

Робота Банку щорічно оцінюється різними уповноваженими рейтинговими агентствами. У 2015 році незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПАТ АКБ «Львів» на рівні «5», що характеризує банк як надійний фінансова установа.