Ivmar Ukraine - ваш провідник в інтернеті!

Бізнес-аналітика

Сьогодні бізнес має бути конкурентоспроможним в умовах обмеженості економічних ресурсів. Висока ступінь конкуренції визначає відповідні вимоги до якості прийнятих управлінських рішень керівниками всіх рівнів.

Для забезпечення процесу підтримки прийняття рішень керівникам необхідна актуальна, своєчасна і повна інформація як про поточний стан справ, так і про розвиток ситуації у майбутньому. Це і є бізнес-аналітика

Це зумовлює застосування ефективних інформаційних систем на базі бізнес-аналітичних платформ, що надасть можливість керівникам перетворювати дані в інформацію про ситуацію, що склалася на даний час, а потім інформацію в знання для управління бізнесом.

У недавньому звіті Nucleus Research зазначено, що компанії отримують по 10,66 доларів США з кожного долара, вкладеного ними в бізнес-аналітику. І по мірі впровадження бізнес-аналітики окупність зростає.

 

Продукти та рішення. Бізнес-аналітика

Ми готові запропонувати Вам широку лінійку типових продуктів для вирішення специфічних завдань у самих різних галузях, а також розробити та втілити замовну бізнес-аналітичну систему з унікальним функціоналом саме для Вашої організації.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг щодо створення програмних продуктів будь-якого рівня складності з урахуванням Ваших вимог та побажань:

 • аналіз та моделювання бізнес-процесів;
 • проведення консультацій з методологічних питань аналізу, прогнозування, планування, бюджетування, управління ризиками;
 • IТ-консалтинг;
 • весь цикл проектних робіт;
 • інтеграція розробленої системи в інформаційне середовище замовника;
 • навчання персоналу;
 • запровадження інформаційної системи «під ключ»;
 • супровід та технічна підтримка.

Застосування бізнес-аналітичних систем допоможуть Вам:

 • підвищити ефективність управління;
 • удосконалити діяльність, пов’язану з аналізом та плануванням;
 • підвищити прозорість бізнес-процесів;
 • забезпечити комплексне оцінювання ризиків;
 • визначити тенденції розвитку внутрішнього та зовнішнього середовищ, підвищити точність прогнозів;
 • знизити трудомісткість та скоротити строки підготовки та подання звітності та аналітичних матеріалів.

Бізнес-аналітичні системи

Застосовувані бізнес-аналітичні платформи удосконалюються у відповідності з вимогами часу, своєчасно адаптуються відповідно до змін нормативно-правової бази і виробничих потреб наших замовників. Наші технології бізнес-аналізу дозволяють бачити в комплексі всі процеси, що відбуваються в організації, запобігати кризових ситуацій, мінімізувати ризики, грамотно управляти матеріальними і людськими ресурсами, а отже, підвищувати якість управління, бути успішним і конкурентоспроможним підприємством.

Особливістю всіх рішень є те, що вони розроблені на основі високотехнологічних бізнес-аналітичних платформ. Завдяки цьому вони поєднують функції класичної і поглибленої бізнес-аналітики, надають широкі можливості деталізації та візуалізації даних, моделювання і прогнозування. Основний функціонал даних платформ реалізується в настільних застосуваннях, а також у мобільних пристроях.

Державний сектор. Бізнес-аналітика

Якість управління багато в чому визначається використанням сучасних інформаційних систем експертного класу в процесі прийняття управлінських рішень. Ми пропонуємо державним органам та місцевим органам влади усіх рівнів комплекс рішень для ефективного управління у відповідних сферах (галузях).

Впровадження інформаційно-аналітичних систем у практику державного та місцевого управління дозволяє прогнозувати соціально-економічні процеси, оцінювати ризики, знижувати наслідки кризових ситуацій, приймати обґрунтовані стратегічні та оперативні рішення.

Корпоративний сектор. Бізнес-аналітика

Рішення в сфері бізнес-аналітики дозволяють вирішувати завдання корпоративного управління в організаціях будь-якого рівня: від компаній малого та середнього бізнесу до національних і міжнародних корпорацій.

Впровадження наших рішень в практику управління дозволяє моделювати і прогнозувати розвиток виробничої і фінансової діяльності компанії, оцінити її конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішньому ринках, оптимізувати процеси бюджетування та фінансового планування підприємства, оцінити ризики, управляти інвестиційними проектами. Використання наших рішень дозволить Вам максимально ефективно розпоряджатися фінансовими, часовими і трудовими ресурсами Вашого бізнесу.

Фінансовий сектор. Бізнес-аналітика

Організації фінансового сектора традиційно стоять в авангарді автоматизації бізнес-процесів і впровадження новітніх технологій у свою операційну і аналітичну діяльність.

Спираючись на унікальні компетенції у сфері фінансових ІТ-технологій, ТОВ «РК» пропонує кредитним і фінансовим організаціям лінійку наукомістких і при цьому простих у застосуванні програмних продуктів, що відповідають міжнародній ідеології GRC (Governance, Risk management, Compliance). Впровадження наших рішень в практику управління фінансами забезпечить удосконалення механізмів грошово-кредитного регулювання, мінімізацію ризиків і, як наслідок, високу якість послуг і лояльність клієнтів.

Бізнес-аналітика для всіх

Програмні продукти мають універсальний характер: вони актуальні в абсолютно будь-якій сфері діяльності. Вбудовані в них інструменти збору, зберігання, аналізу та візуалізації даних однаково успішно можуть застосовуватися в різних галузях для досягнення самих різних цілей.

Ці продукти масового використання допоможуть Вам керувати фінансовими, матеріальними і людськими ресурсами, моделювати кризові ситуації та вживати заходи щодо їх запобігання, проводити наукові та маркетингові дослідження. З даними системами Ви отримаєте доступ до актуальної і ретроспективної інформації в режимі реального часу з мобільного пристрою або персонального комп’ютера. Зручний користувацький інтерфейс, легкість налаштування додатків і можливість формування довільних запитів зроблять дане програмне забезпечення Вашим незамінним помічником, в якій би галузі Ви не працювали.

Для отримання більш докладної інформації про можливості бізнес-аналітичних систем, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми надамо докладні відповіді на всі Ваші питання та проконсультуємо з будь-якого продукту.

Можливості бізнес-аналітичних платформ

Застосовуючи сучасні бізнес-аналітичні платформи нового покоління ми створюємо високотехнологічні бізнес-додатки «під ключ». Вони дозволяють розробляти настільні, веб- і мобільні додатки для візуалізації та оперативного аналізу даних, формування звітності, моделювання та прогнозування розвитку бізнес-процесів.

Застосовувані бізнес-аналітичні платформи мають можливість використовувати дані Ваших електронних систем обліку, різноманітних баз даних, окремих електронних документів будь-яких форматів, архівів, а також інших зовнішніх джерел (Інтернет, соціальні мережі тощо).

Мобільні додатки на базі бізнес-аналітичної платформи підтримують динамічне відображення даних в самих різних розрізах і видах, а також роботу з ними як онлайн-, так і в офлайн-режимі.

Ми створюємо бізнес-аналітичні системи з наданням можливості користувачам самостійно налаштовувати їх під свої потреби. Інструменти даних систем мають інтуїтивно зрозумілі інтерфейси і широкі можливості візуалізації.

Єдність метаданих, модульна архітектура і сучасні засоби інтеграції застосовуваних бізнес-аналітичних платформ дозволяють швидко і легко втілювати їх в існуючу ІТ-інфраструктуру замовника. Складові частини створюваної інформаційної системи мають направленість на реалізацію методології Knowledge Discovery in Databases («виявлення знань у базах даних»).

Задати питання

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого дня

Закрыть

Замовити послугу

Наш менеджер зв'вяжеться з Вами протягом робочого дня

Закрыть

Замовити дзвінок

впишіть в поле Ваш номер телефону і ми передзвонимо Вам

Закрыть

Заказать услугу

Наш менеджер свяжется с Вами в течении рабочего дня

Закрыть

Задати питання

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого дня

Закрыть

Замовити подібний

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого дня

Закрыть